Hangi derslere girmeliyim

Wing Tsun a yeni başlayanlar, Anatolia Wing Tsun çalışmalarının temelini ve stilini oluşturan WT Metoduna, WT1 pratikleriyle mükemmel bir giriş yapıyor. Dokuz aylık deneyimden itibaren WT2 18 aydan sonra WT3 pratikleri ile Wing Tsun deneyiminiz daha da artıyor. Anatolia Wing Tsunun’nun yeni başlayanlara tavsiye ettiği bu üç adımlı süreç, Wing Tsun yolculuğunuzda sizi sıra dışı deneyimler yaşatıyor.

Haftada kaç gün Wing Tsun yapmalıyım?


Wing Tsun hayatımızın her noktasında bizi felsefesiyle kucaklayan bir yaşam biçimi, kültür ve duruş. Nefes, beden, akıl, ruh ve kalp arasında kusursuz bir denge… Bu bir disiplin .Başlangıçta hızlı gelişim için haftada iki-üç kez yapmak daha iyiyse de bir kez yapıldığında bile değişim hissedilebilir. Wing Tsun yolculuğunuzda daha çok Wing Tsun yapma arzusu kendiliğinden doğacaktır.

Başlangıç seviyesinde olan tüm derslere girebiliyor muyum? Yoksa belirli bir uzman ve grupla başlayıp aynı ekiple mi ilerlemeliyim?


Anatolia Wing Tsun size farklı uzmanlarla pratik yapmanızı tavsiye ediyor. İstediğiniz Wing Tsun uzmanıyla başlangıç seviyesindeki istediğiniz pratiklere katılabilirsiniz. WT Metodu sayesinde deneyimleriniz akıcılığından hiçbir şey yitirmeyecektir. Anatolia Wing Tsu’nun uzun yıllar içinde, bir çok farklı stilin bileşimiyle oluşturduğu Modern WT Metodu, değişen uzmanlara rağmen, aynı duygu ve akıcılık içinde, sizi her derste güvenle desteklemeye devam edecektir.

Paket fiyatları nedir?

Anatolia Wing Tsun’a ilk defa geliyorsanız “Tanışma Paketi” sizin için en avantajlı seçim. Bu paketle çok uygun bir fiyata, 1 ay boyunca “sınırsız” pratik yapma hakkına sahip oluyorsunuz.