Anatolia wing tsun, 2018 yılında Ankaranın dinamik ruhuna Wing Tsunun felsefesi ve gücüyle dokunmak ve daha çok insanın hayatına iyilik katmak amacıyla Ankara’da kuruldu.

Açıldığı günden bu yana Wing Tsun uzmanlarıyla Wing Tsunun klasik ve en yeni gelişmiş Wing Mma yöntemlerini Ankara’da buluşturan Anatolia Wing Tsun kısa sürede büyük bir çekim noktası haline geldi. Yenilikçi, kapsayıcı ve dinamik karakteriyle Türkiye’de daha önce görülmemiş genişlikte bir Wing Tsun çevresi oluşturdu. Evrensel tavrıyla hem hiç Wing Tsunla tanışmamış bir kitleye Wing Tsunu sevdirdi, hem yeni uzmanlar yetiştirerek Wing Tsunun Türkiye çapında yayılımına olanak tanıdı. Uluslararası eğitmenleri dönem dönem çalışmalarına dahil etmesi ve bilgiyi hep tazelemesi, oluşturduğu Wing Tsun çevresini dünyanın dört bir yanıyla iletişim halinde tuttu.

Bugün Anatolia Wing Tsun “Herkese Wing Tsun” felsefesiyle çalışmalarına devam ediyor. Farklı kültürlerin birleşimi ve yılların deneyimiyle oluşturduğu kendine özgü Wing Tsun “ WT Klasik Metodu ve WTMMA metodu” ile yolu Anatolia Wing Tsun’dan geçen herkesi Wing Tsun yolculuğunun her aşamasında destekliyor.